Komende evenementen
Sun, Sep 27
O*KA-Centrum
Concert: Junior & his Texas Highflyers
Pure hillbilly en rockabilly met de echte sound van de jaren 40 en 50.
Sun, Oct 04
O*KA-Centrum
Concert: Marco R. Wagner
Folk-, country- en bluesmuziek met de zingende gitarist uit Spanje.
Thu, Oct 08
O*KA-Centrum
Sweet Haze: Wrecking Ball
Sweet Haze speelt Emmylou Harris
Sun, Oct 11
O*KA-Centrum
Concert: Tango Arrabal
Hoogtepunten uit de Argentijnse tango van de laatste 100 jaar.
Thu, Oct 15
O*KA-Centrum
Sorry we missed you
De nieuwste film van Ken Loach. Over flexarbeid en uitbuiting
Sun, Oct 18
O*KA-Centrum
Concert: Dos Sonidos
Akoestisch duo uit Essen brengt country, jazz, rock-’n-roll. Met Maurice Vanstaen en Sonja Antonissen
Sun, Oct 25
O*KA-Centrum
Concert: The true gods of sound and stone
Ierse pubfolk en covers. Aanstekelijk enthousiast.
Sun, Nov 08
O*KA-Centrum
Concert: Dixie Rose
Muziek die country, pop, Americana, blues… combineert.
Sun, Nov 15
O*KA-Centrum
Concert: The Bonnie Blues
Liedjes in de stijl van het interbellum en de Andrew Sisters.
Sun, Nov 22
O*KA-Centrum
Concert: Gouache
Jazztalent uit eigen streek.
Sun, Dec 06
O*KA-Centrum
Concert: The Milkeaters
De beste bluegrass uit Praag, Tsjechië!
Sun, Dec 13
O*KA-Centrum
Concert: Billy & Bloomfish
Acoustic Americana, roots & blues en een snuifje country …
Sun, Dec 20
O*KA-Centrum
Concert: Tatjana Scheck & Urbain Boodts
Puur klassiek voor viool en piano.

Wekelijks muzikale zondagmatinee. Voor elk wat wils: pop, rock, country, jazz, folk, puur klassiek.  

Van 15 tot 17 u. Iedereen welkom en gatis toegang.

Met medewerking van het Gemeentebestuur Kalmthout.

  Wegens corona-maatregelen best op voorhand registreren voor een evenement!  

  Dat kan via een reservatieknop hieronder of okacentrum@telenet.be of 03 298 55 77   .

I

  • Facebook Social Icon

O*KA  Kapellensteenweg 234  2920 Kalmthout         okacentrum@telenet.be   (+32)  03 298 55 77

© 2015 by O*KA. Proudly created with Wix.com